Sun [Self-Tanning Mousse] Selbstbräuner Mousse - 50 ml (819)

Marka : Dr.Belter
Fiyat : ₺385,00(KDV Dahil)

Havadar, yumuşak kendi kendine bronzlaşan köpük.

Her an güneşsiz, güneşten öpülmüş bir ten. DR.BELTER® Karamel Cilt Kompleksi içeren, yumuşak ve havadar, kendi kendine bronzlaşan köpük, özellikle doğal ve sağlıklı bir bronzluk sağlar. Size, mevsime ve kıyafetinize uygun bronzlaşma derecesini tekrarlayan uygulamalarla elde edebilirsiniz.

CİLT TİPİ

ETKİLERİ

- Zararlı UV ışınları olmadan bronzlaşma

- Kademeli, doğal bir bronzluk gelişimine yol açar

- Su geçirmez bronzluk birkaç gün sürer ve cildin doğal soyulmasıyla azalır

- Biyomimetik yatıştırıcı faktörler ve Hamamelis cildi korur

- Ürünü oda sıcaklığında saklayın ve bir sezon içinde tüketin!

UYGULAMA

ÖNCE
Eşit bir azgın katman, sonuç için çok önemlidir. Bunu korumak için düzenli olarak bir peeling kullanın, örneğin yüz için »intensa®« Soft Peeling ve vücut için »samtea®« Peeling Glove.  Tercihen temizleme jeli veya köpüğü kullanarak her uygulamadan önce cildi iyice temizleyin. Tüm deodorantların tamamen çıkarıldığından emin olun.

YÜZ UYGULAMASI
1. Köpürtücüyü yakl. 1-2 kez, bir kâseye köpüğü koyun ve denizkızı fırçasıyla köpüğü yüze ve boyuna hızlı ve eşit bir şekilde uygulayın (elinizle de olabilir)

2. Saç çizgisine kulaklara ve boyuna doğru son vuruşlar için sadece küçük miktarlar kullanın

3. Birkaç dakika sonra hafif bir nemlendirici uygulayın. Uygulama yapılan tüm alanları birleştirmek için, örneğin »BIOCLASSICA« [AquaSilk 24]'ü öneriyoruz
Dikkat: Bu adım, eşit bir sonuç için çok önemlidir!

4. Anında etki için önerimiz »intensa®« Multibenefit No. 1 / No. 2

VÜCUT UYGULAMASI
1. Köpüğü doğrudan bronzlaşacak alana uygulayın ve denizkızı fırçasıyla hızlı ve eşit
bir şekilde dağıtın

2. Birkaç dakika sonra tüm uygulama yapılan bölgeleri birleştiren bir vücut losyonu uygulayın, »samtea®« Bio-Satin Vücut Losyonu veya » sun« After Sun Gelişmiş Vücut Losyonu ek bakım için
Dikkat: Eşit bir sonuç için bu adım çok önemlidir!

3. Uygulamadan sonra ellerinizi yıkamayı unutmayınız, daha sonra denizkızı bronzlaşma fırçasını kullanarak çok küçük bir miktar köpüğü el yüzeyine dağıtınız.

DİKKAT Daha hafif sonuçlar için köpüğü yüz veya cilt bakım ürünü ile karıştırmanız yeterlidir.

SONRA
Çıplak elle uygulamadan sonra, lütfen ellerinizi sabunla, tercihen bir tırnak fırçası kullanarak iyice yıkayın. Giyinmeden önce bronzlaşma köpüğü ve nemlendiricinin tamamen emilmesini bekleyin. Dar giysilerden kaçının. Kendi kendine bronzlaşmayı uyguladıktan sonra, egzersiz yapmadan önce lütfen en az 3 saat bekleyin.

İPUCU Lekeler veya çok yoğun bir bronzluk, pamuklu bir ped ve yüz toniği ile düzeltilebilir. Ağır vakalarda saf limon suyu kullanın. Vücuttaki lekeler veya aşırı bronzluk, duştan sonra »samtea®« Oriental Peeling Eldiveni kullanılarak düzeltilebilir.

EN ÖNEMLİ AKTİF MADDELER

NMF yatıştırıcı kompleks, DR.BELTER® Karamel Teint Kompleksi, organik Hamamelis özü, Aquaxyl® – yatıştırıcı faktör

İÇİNDEKİLER

Aqua (Water), Pentylene Glycol, Dıhydroxy Acetone, Glycerın, Erythrulose, Polyglyceryl-4 Caprate, Xylıtylglucosıde, Anhydroxylıtol, Decyl Glucosıde, Caramel, Xylıtol, Sodıum Lactate, Panthenol, Allantoın, Sodıum Pca, Maltodextrın, Inosıtol, Nıacınamıde, Fructose, Glycıne, Urea, Hamamelıs Vırgınıana (Wıtch Hazel) Leaf Extract, Pantolactone (819)

Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
Kullanma Amacı
Yaşlanma Karşıtı Leke Karşıtı Bakım Nemlendirici Yatıştırıcı Güneş Koruyucu
Form
Krem
Hacim
31 - 50 ml