Multiactive Augenkontur Serum 15 ml (407)

Marka : Dr.Belter
Fiyat : ₺640,00(KDV Dahil)

Multiaktif göz çevresi serumu.

Günlük ve özel zamanlardaki normal göz kapağı bakımının hızlandırılması için geliştirilmiş olup - bu en ince likit kristalleri içeren serinletici jel- “kavrulmuş" cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen aktif bakım sağlamaktadır. Faydalı ince yağlar göz etrafındaki cilt tarafından hızlı ve kolay bir şekilde emilir. Eş zamanlı etkileri gelişmiş esneklik, indirgenmiş çizgi oluşumu ve – gözlere mükemmel bir tazelik ve gençlik ışıldaması veren daha sıkı bir cilt dokusudur. Kapalı şişesi kolay dozajlama ve uygulama sağlar. »ocula« göz kremi (gün) veya »ocula« göz balsamı (gece) birinin uygulanmasından sonra gerektiği kadar uygulanabilir.

Gelişmiş jel bazlı göz bakımı. Bitki özleri, doğal nem arttırıcılar ve peptit aktif bileşenleri, güçlü bir kırışık önleyici ve dekonjestan etki geliştirir. En iyi »Sıvı Kristaller« aktif bileşenlerini ve bakım maddelerini uygulandıkları anda bakıma muhtaç dokuya bırakır. Net hatlara sahip bir göz çevresi, düzenli bakımın sonucudur.

CİLT TİPİ

Tüm cilt tipleri için uygundur

ETKİLERİ

- Kırışıklık azaltıcı etkisi vardır

- Dekonjestan – ödem önleyici

- Gözlerin altındaki gölgelere karşı koyar

- Cilt elastikiyetini artırır – dokuyu sıkılaştırır

- Hemen emilir, yapışmaz

- "Liquid Cristals ® " ile ipeksi bitiş

- İdeal kapatıcı tabanı

- Serinletici, yumuşatıcı

- Cildin kuru hissi vermesini engelleyerek hemen emilir

- Gelişmiş elastiklik

- Çizgi ve kırışıklıkları azaltır

- Dokuları sıkılaştırır

- Uygulanırken göz etrafındaki bölgeyi değerli maddelerle zenginleştirir

UYGULAMA

Ürünü cilt tarafından tamamen emilene kadar nazik, dairesel hareketlerle uygulayın - ancak o zaman lipoid "Liquid Cristals ® " cilt üzerinde ince bir şekilde yayılır ve hassas bir yumuşaklık filmi bırakır.

Gerekirse »ocula ® « Biyomimetik Göz Kremi veya »ocula ® « Besleyici Göz Balsamı uygulayın.

EN ÖNEMLİ AKTİF MADDELER

LIQUID CRISTALS ®  (doğal kaynaklı kolesterol türevleri), Konjac Mannane, Lumin-Eye-Complex ® , Allantoin, Eyeseryl ®  (Tetrapeptid), Eyebright, Aloe Vera

İÇİNDEKİLER

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Cholesterol, Bulbine Frutescens Leaf Extract, Sodium Polyacrylate Starch, Allantoin, Ethylhexylglycerin, Butylene Glycol, Sodium Carbomer, Niacinamide, Fraxinus Excelsior Bark Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Citric Acid, Euphrasia Officinalis Extract, Acetyl Tetrapeptide-5, Parfum (Fragrance), Limonene*, Hexyl Cinnamal* (17/407)

Cilt Tipi
Tüm Cilt Tipleri
Kullanma Amacı
Yaşlanma Karşıtı Nemlendirici Sıkılaştırıcı Yoğun Bakım Yumuşatıcı Rahatlatıcı
Form
Jel
Hacim
1 - 15 ml